Bir gayrimenkul mutlaka niteliği esas alınarak incelenmelidir. Bilinçsiz bir bakış açısı bizleri yanıltabilir. Etkili bir inceleme ve değerlendirme için önemli hususlar analiz edilmelidir.

Fiziki Analiz

Gayrimenkul satın alırken görsel açıdan sizi etkileyen yapı  ve arazilerin fiziki analiz ile değerlendirmesini yaparak yatırımınızı daha güvenilir kılmak ister misiniz? Oncesor.net; gayrimenkul değerleme konusunda ihtiyaç duyduğunuz her konuda sizlerin en büyük destekçisi olurken finansal gücünüzü doğru bir şekilde kullanmanıza fırsat sağlıyor.

Gayrimenkul satın alırken yatırımcılar genellikle görsel ve mekânsal değerlendirme ile satın alma kararı verseler de bu hem eksik hem de yanlış kararlar alınmasına neden olabilmektedir. Zira yapının fiziksel açıdan dayanıklı olup olmadığı ve kullanılan malzeme kalitesinin değere uygunluğu , arsa ve arazilerin yasal kullanım fonksiyonlarının size sunulan bilgiler ile uyumluluğu uzman bir göz tarafından değerlendirilmelidir. Bu anlamda size geniş fırsatlar sunan oncesor.net paranızı en doğru şekilde kullanabilmeniz için destek olur.

Fiziki Analiz ile Doğru Yatırım

Yıllarca birikim yaparak bir yatırım gerçekleştirmek istediğinizde satın alacağınız gayrimenkulün kusursuz olmasını arzu edersiniz. Bu anlamda fiyat, lokasyon, fonksiyonellik ve diğer görsel değerlendirmeleri yaparak yapının gerçekten ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz. Ancak göz ardı edilen en önemli nokta yapıların fiziksel özellikleridir. Restorasyon çalışması ile makyajlanmış bir yapı size görsel açıdan çekici gelse de fiziksel açıdan dayanıksız olabilir.

Türkiye’nin bir depren kuşağı ülkesi olması yapıların fiziki analiz ile değerlendirilmesini hayati bir durum olarak belirler. Özellikle yatırımlarını deprem kuşağındaki şehirlerde yapmak isteyen yatırımcıların fiziksel analiz hizmetlerinden faydalanmaması yatırımın pişmanlıkla sonuçlanmasına yol açar. Siz de bu tarz durumlarla karşılaşmak istemiyor ve uzman bir bakış açısının yatırımınıza yön vermesini arzu ediyorsanız oncesor.net ile kaliteli analiz hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Neden Oncesor.net?

Gayrimenkul satın almadan önce sor anlayışını yerleştirmeye çalışan ve yatırımcıların birikimlerini kendi değerleri kadar önemseyen bir değerleme kuruluşu olarak ONCESOR.NET değer yaratan hizmetler ortaya çıkarmayı arzu eder. Alanında uzmanlaşmış personeli ile sizi memnun etmeyi amaçlarken değerlendirmeyi titizlikle takip eder.

Analiz yaptırmak şart mı? Fiziki analiz ne işe yarar? Fiziksel analiz yaptırmazsam ne olur? gibi soruları soruyorsanız aşağıda sizler için sunduğumuz analiz raporu örneğini ücretsiz bir şekilde inceleyebilirsiniz. Analiz raporu örneğinde hem sorularınıza cevap bulabilecek hem de hizmetlerimizden faydalanmadan oncesor.net avantajlarını yaşamaya başlayacaksınız.

Aşağıda bulunan ÖRNEK FİZİKİ ANALİZ RAPORU üzerinden nasıl bir hizmet alacağınızı inceleyebilir ve ONCESOR.NET ayrıcalıklarını henüz hizmet almadan yaşayabilirsiniz.

 

TALEP OLUŞTUR