ONCESOR.NET Ekibi çoğunluğu mimarlık ve mühendislik fakültesi mezunlarından oluşan gayrimenkul değerleme alanında uzmanlaşan Lisanlı Gayrimenkul Değerleme Uzmanları tarafından oluşmaktadır.

Bizler sektörün en temel taşı olan Gayrimenkul Değerleme Firmalarının hazırladığı her bir raporun saha çalışmalarından, kurumlara kadar uzanan yolculuğuna eşlik etmekteyiz.

Ayrıca müşterilerimizin ve kurumlarımızın talep aşamasından tahsis aşamasına kadar olan süreçlerinde tüm hassasiyetleri ve beklentileri çok iyi bilmekteyiz.

Tüm bu süreçte ve devam eden zamanda tecrübelerimiz her taleple giderek artmaktadır. 2007 yılından bu yana daha etkili, doğru ve sürdürülebilir bir çalışma modelini sağlamaya gayret göstermekteyiz.

Gayrimenkul alırken ulaşılan doğru bilgiler ışığında risklerinizin farkında olmanız gerektiğine inanıyoruz. Bunun için ONCESOR.NET Ekibi ve İŞ ORTAKLARIMIZ ile birlikte tüm tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Gayrimenkullerin bilinmeyen özelliklerini, hukuksal – yasal durumlarını, merak ettiğiniz tüm ayrıntıları ve daha fazlasını sizlerle paylaşarak daha bilinçli bir alıcı kitlesi oluşturmak en önemli amacımızdır. Analiz tekniklerimiz ile yeni nesil analiz raporlama anlayışını geliştirerek daha uygun maliyetler ile kitlelere rehberlik sağlamasını hedefliyoruz.

TALEP OLUŞTUR